• 1233

Inne zdjęcia użytkownika

Informacje o zdjęciu

Przesłane 14.04.2009 17:20

Dane EXIF

Komentarze

 • pomocna-dlon

  02.10.2009 00:27

  Mateusz Lasak - Autyzm dziecięcy

  http://dzieciom.pl/6091
  http://mateusz2005.blog.onet.pl
  http://naszkrolewiczmati.bloog.pl
  http://pomagamy-dzieciom.net/mateusz-lasak
  http://www.youtube.com/watch?v=YJDSMfkeAj4
  http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12676235
  http://pomagamy-dzieciom.blog.onet.pl/1,CT5999,index.html
  Proszę wejdzie też tutaj!!! Jedno klikniecie zbliża do wielkiej wygranej!
  http://nasza-klasa.pl/mazda/galeria/99766

  "Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i mamy dwójkę dzieci. Starszy Mateusz ma cztery lata a młodszy Paweł ma dwa. Mateusz od ok. dwóch lat ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy i od tego czasu staramy się go leczyć. Jest nadzieja na wyleczenie Mateusza - dzięki dotychczasowej terapii i leczeniu przejawia już zachowania społeczne, nawiązuje kontakt z bratem oraz wyrasta ze stereotypowych zabaw. Dla nas rodziców jest to nadzieja, że ma jeszcze szanse na to, aby być świadomym dzieckiem i że warto próbować wszystkiego, aby wejść w jego świat.

  Wszystko, co możemy zrobić związane jest z finansami - od roku borykamy się z problemami finansowymi. Wiele osób obiecało nam pomóc, ale skończyło się na obietnicach. Niestety, ale pieniądze decydują o tym jak dalej będzie przebiegać edukacja Mateusza. My wiemy, że można zrobić więcej, dlatego apelujemy o pomoc. Brakuje nam na leki, rehabilitacje, opłaty a czasami nawet na chleb.
  Staramy się wszelkimi możliwymi sposobami pozyskiwać środki na leczenie i rehabilitacje, gdyż leczenie autyzmu nie jest dofinansowywane przez NFZ. Miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji jest bardzo wysoki. Sama cena suplementów to około 1500 zł, bardzo różnorodna terapia to koszt ponad 2500zł, do tego wizyty u lekarzy, zakup programów i pomocy edukacyjnych, sprzętów do rehabilitacji, dla nas to koszt ogromny.

  Mama nie jest w stanie podjąć pracy gdyż musi opiekować się Mateuszem a także młodszym Pawełkiem, a wynagrodzenie taty nie pozwala na pokrycie wszelkich potrzeb Mateusza nie mówiąc o opłatach za mieszkanie, czy na bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem rodziny. Prosiliśmy wiele osób o pomoc. Mateusz był już dwa razy w telewizji, kilkakrotnie w gazetach, wysyłaliśmy setki apeli do firm o pomoc, niestety bez większego odzewu.

  Prosimy więc jeszcze raz o pomoc - realną, nawet złotówka może pomóc Mateuszowi i będzie to jedna kropla dla Mateuszka, jak tych kropel będzie więcej to może uzbierać się MORZE, a to jest już COŚ!
  Piszemy z nadzieją... że znajdzie się wiele osób, którym los naszego synka nie jest obojętny... może znajdzie się osoba która choć przez jakiś okres czasu, byłaby w stanie wspomóc nas finansowo sama zakupując suplementy tak ogromnie ważne w leczeniu Mateuszka, może kto inny sponsorując dodatkowe godziny terapii. Byłaby to dla nas nieoceniona pomoc. Bardzo chcemy ratować nasze dziecko ale sami nie damy rady, już i tak wybieramy między kupnem znaczka by wysłać apel o pomoc a suplementami...

  Mateusz jest podopiecznym:
  Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
  Ul. Łomiańska 5
  01-685 Warszawa
  KRS: 000037904
  PEKAO S.A. I O/Warszawa
  numer konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
  z dopiskiem "Darowizna na leczenie i rehabilitacje Lasak Mateusz"

  Darowizny zagraniczne: kod SWIFT (BIC): PKOPPLPW
  Darowizny w Euro: 31 1240 1037 1978 0010 1651 3186
  z dopiskiem "Darowizna na leczenie i rehabilitacje Lasak Mateusz"

  Osoby chcące wspomóc indywidualnie np. dojazdy do lekarzy, zakup
  przedmiotów potrzebnych do terapii w domu, lub po prostu rozumiejące tragiczną sytuacje
  naszej rodziny i chorego Mateuszka i chcące pomóc nam osobiście, prosimy o kontakt
  Tel: 0500 089 792
  E-mail: maja2183@wp.pl
  E-mail: krzysztoflasak@wp.pl
  G-G: 8835962

  ZA KAŻDĄ POMOC, NAWET NAJDROBNIEJSZĄ - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
  Rodzice - Maria i Krzysztof Lasak"

  Pamiętajcie dobro wyświadczone komuś, zawsze wraca podwójnie!

Nie można komentować tego zdjęcia