• 1734

Inne zdjęcia użytkownika

Informacje o zdjęciu

Przesłane 17.06.2009 20:49

Dane EXIF

Komentarze

 • pomocna-dlon

  05.10.2009 19:42

  Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w zgromadzeniu środków finansowych dla syna Kamila i córki Magdaleny Mróz na leczenie, rehabilitację i poprawę bytu.

  Magda przez kilka lat nie była poprawnie zdiagnozowana, w wyniku czego choroba przez trzynaście lat uczyniła bardzo duże spustoszenie w jej organizmie. Dopiero w roku 2002 po ponownym badaniu genetycznym we Wrocławskiej klinice został zdiagnozowany Zespół Pradera - Williego. W obecnej chwili Magda cierpi na: olbrzymią otyłość, cukrzyce typu 2, nadciśnienie tętnicze II/III WHO, hiperurykemię, osteoporozę, utajony niedobór żelaza oraz astmę oskrzelową. Aktualnie Magda jest leczona przez diabetologa, chirurgów, okulistę, endokrynologa i lekarza pierwszego kontaktu. W chwili obecnej poprzez silne obrzęki limfatyczno - żylne, dziecko moje nie może się poruszać ze względu na otwarte rany nóg.

  Syn mój Kamil urodził się z Zespołem Downa, wymaga ciągłej rehabilitacji. W związku z powyższym nie mogę podjąć jakiejkolwiek pracy, jedynym żywicielem rodziny jest mój mąż.

  W ostatnich miesiącach koszty leczenia Magdy i Kamila znacznie przekroczyły nasze możliwości finansowe.

  Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc, za którą z góry bardzo dziękujemy. Z poważaniem rodzice Kamila i Magdy

  1% podatku:
  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Genetycznymi "GEN"
  Poznań, oś. Lech 14
  KRS 000069798
  tytułem: Dla Kamila i Magdy Mróz

  Darowizny można wpłacać na subkonto:
  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Genetycznymi "GEN"
  BZ WBK SA III oddział w Poznaniu
  nr konta: 96 1090 1359 0000 0000 35 34 0590
  tytułem: Subkonto dla Kamila i Magdy Mróz

Nie można komentować tego zdjęcia