Zaprojektuj neon, o jakim marzysz!

Poszukujesz klimatycznego oświetlenia dla swojego mieszkania? A może pragniesz zakupić element dekoracyjny, który uzupełni salę weselną podczas tego ważnego wydarzenia? Niezależnie od jego charakteru, z nami zrealizujesz projekt swoich marzeń!

Różowy neon na czarnym tle Materiał partnera

Neon LED – charakterystyka

Neon LED stanowi połączenie elementu dekoracyjnego i klimatycznego źródła światła. Dzięki elastyczności materiałów wykorzystywanych do jego produkcji, możliwe jest uzyskanie dowolnie wybranego wzoru lub napisu. Element ten sprawi, że Twoja przestrzeń zyska na indywidualności i oryginalności. Wzór może być w pełni dostosowany do Twoich preferencji i upodobań.

Jak sama nazwa wskazuje, neony LED wykorzystują diody LED, zapewniające jakościowe i równomiernie rozprowadzone światło. Są energooszczędne i wysoce wytrzymałe. Stanowią świetną alternatywę dla klasycznych neonów, które straciły na popularności m.in. przez szybkie awarie oraz bardzo wysokie zużycie prądu.

Wygląd neonu zależy od Ciebie

Zajmujemy się produkcją neonów LED zarówno dla klientów indywidualnych, korporacji, lokalnych biznesów, jak i dla globalnych firm. Wystarczy, że prześlesz nam szczegółowe informacje dotyczące zamówienia, w tym:

  • Twoje imię i nazwisko,
  • adres e-mail,
  • przeznaczenie neonu,
  • opis neonu,
  • plik z grafiką lub zdjęciem do inspiracji,
  • czcionka (w przypadku napisu).

Twój wymarzony neon LED może przedstawiać grafikę, logo, napis lub całą sentencję. Co istotne, nasi graficy odtwarzają nawet ręczne pismo, dzięki czemu możliwości są tak naprawdę nieograniczone. Twój neon może przedstawiać napis stworzony przez Ciebie lub bliską Ci osobę.

Dlaczego warto wybrać neon LED od ledsy?

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu tworzenia spersonalizowanych neonów LED. Posiadamy własną manufakturę oraz park technologiczny. Nie przechodzimy obojętnie obok jakości oferowanych przez nas produktów. Zależy nam na tym, by nasi klienci cieszyli się sprawnym działaniem neonów przez lata!

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie jakościowe komponenty, a każdy nasz neon jest składany ręcznie. Naszym klientom oferujemy sprawny czas produkcji, dzięki czemu na swój wymarzony neon czekają od 3 do 10 dni. Neony na ścianę to doskonała propozycja dla wszystkich fanów designerskiego i nowoczesnego wykończenia wnętrz.

Za wyborem naszych neonów przemawia przede wszystkim:

  • trwałość, dzięki której neon działa sprawnie i prezentuje się niezmiennie przez lata,
  • możliwość spersonalizowania neonu lub zakupu gotowego – kupujesz dokładnie taki neon, jaki tylko chcesz,
  • możliwość pełnej personalizacji – zamawiając u nas neon LED, możesz zadecydować o każdym detalu – począwszy od wymiarów i kolorów, a skończywszy na dokładnych wzorach, grafikach, a nawet i czcionkach,
  • zachwycający design – neony tworzymy z dbałością o każdy detal, tak, by spełniły nawet najśmielsze oczekiwania naszych klientów.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki neon będzie dla Ciebie odpowiedni, zainspiruj się naszymi gotowymi propozycjami oraz dotychczasowymi, spersonalizowanymi neonami.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się