Tak słodkich zdjęć szczurów nie zrobił wcześniej nikt inny!

W sieci roi się od przesłodkich zdjęć  zwierząt - malutkie kotki, rozbrajające szczeniaki... Ale trafiliście kiedykolwiek na urocze zdjęcia szczurów? Jeśli nie, to czas przedstawić Wam Diane Özdamar, która fotografuje gryzonie w ślicznych kreacjach i sceneriach. Jej przygoda z tym nietypowym projektem zaczęła się w  2008 roku, gdy charytatywnie sfotografowała kilka szczurków ze schronisk, aby ułatwić wolontariuszom poszukiwania nowego domu. Szybko po publikacji zdjęć znaleźli się nowi opiekunowie, a fotografie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i bardzo pozytywnie wpłynęły na wizerunek gryzoni - fotografce udało się go skutecznie ocieplić. Postanowiła kontynuować serię zdjęć i od tej pory systematycznie publikuje nowe fotografie, które sprawiają, że każdy z nas ma ochotę przytulić i pokochać małego szczurka! Zobaczcie sami:

 

 

 

 

 

 

 

\

 

 

źródło: dianeozdamar.myportfolio.com

 

 

Komentarze

  • lamika

    03.08.2017 14:58

    Nie podzielam niechęci, jaką większość żywi do tych zwierząt. Ich główną "wadą" jest to, że się nadmiernie rozmnażają, a nie są jadalne ;)

  • 10.09.2017 08:59

    Szukacie w necie i kombinujecie. Na Fotosiku są profile ze świętymi zdjęciami szczurów,ale nawet o tym nie wiecie. Można było wzbogacić artykuł o zdjęcia swoich użytkowników, ale po co? Przecież to by wymagało pracy moderatora większej niż kopiuj i wklej.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się