Deszczowa pogoda przeszkadza Ci w zdjęciach? Nigdy więcej!

Jak często Twoja chęć wybrania się na sesję w terenie przegrała z pogodą? Polski klimat, szczególnie ten jesienny, nie zachęca do opuszczania domu z naręczem sprzętu i twórczym nastrojem. Możemy zaczekać na bardziej słoneczne dni lub iść tropem rosyjskiego fotografa Eduarda Gordeeva i niesprzyjającą aurę zamienić w atut!

Gordeev został zainspirowany przez padający deszcz do stworzenia niezwykłego cyklu zdjęć z kategorii fotografii ulicznej. Spadające kroplę rozmyły kolory i rozproszyły światło - efekt jaki otrzymał stał się szybko obiektem zachwytu internautów, którzy porównali zdjęcia autora do olejnych obrazów z czasu impresjonizmu. Poniżej kilka kadrów, które (mamy nadzieję)  zainspirują Was do chwycenia aparatu, pary kaloszy i zabawy z oberwaniem chmury:)

 

Więcej zdjęć autora: nau.35.photo.ru

 

rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-2 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-3 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-9 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-14 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-16 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-17 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-20 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-22 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-30 rain-street-photography-glass-raindrops-oil-paintings-eduard-gordeev-32

Komentarze

  • 03.11.2016 10:28

    Czasem efekt zmoczonej szyby przeszkadza w odbiorze tych zdjęć.
    Poza tym, ciągłe stosowanie tego samego chwytu sprawia, że traci Autor magię deszczu i staje się....nudny.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Zaloguj się